Dovozové produkty

Nechávám si dovážet kvalitní produkty z Německa, Rakouska, Itálie a Polska.

Soukromý dodavatel mi dováží prací gely určené pro Německý trh přímo z Německé továrny. Stejným způsobem se ke mě dostanou i další produkty přímo z Rakouských, Italských a Polských továren. V případě Polských produktů je nutno říci, že produkty nabízené v mé prodejně byly určeny pro Polský trh a jsou oproti vývozovým produktům kvalitní. Z Itálie a Polska pochází převážně kosmetika, krémy a další péče o pleť. Kromě těchto produktů u mě samozřejmě najdete i běžné značky.

Sezónní produkty

Na každé období něco.

Na jaře jsou u mě k dostání semena, jak balená, tak některá vážená. Na váhu je většinou k dispozici cibule a hrách, na podzim slunečnice.

Přes léto je k dispozici široký výběr bazénové chemie převážně značky Vodnář. Jsou k dostání jak produkty pro celkovou péči o vodu, tak i výrobky cílené na konkrétní problémy.

S příchodem zimy zaplní regály vánoční zboží. Ráda Vám dám přivonět k vánočním vůním. Výběr budete mít z vonných svíček mnoha druhů za rozumné ceny. Kabelkových voňavek, které jsou jak vhodným dárkem, tak i skvělým potěšením pro Vás samotné. Před Vánoci si budete moci vybrat z rozšířené nabídky luxusních parfémů, prémiové kosmetiky, krémů a dalších přípravků péče o pleť. K dispozici mívám také vánoční dekorace, umělé stromky a vánoční ozdoby. Velký zájem je zejména o ručně malované skleněné ozdoby na stromeček, které jsou k dostání běžně na různých vánočních trzích někdy i za trojnásobek mojí ceny.

Bohužel české, skleněné, ručně malované vánoční ozdoby nejsou momentálně dostupné z důvodu energetické krize. Děkuji za pochopení.

Barvy a laky

Hlavním sortimentem jsou barvy, laky a čistící prostředky.

Ať už jste amatér, který si chce vymalovat pokoj, nebo profesionál, který se líčením živí, zde jste na správném místě.

Celoročně mám v nabídce různé barvy na všechny povrchy od odzkoušených, zaběhlých značek. Barevné i speciální spreje. Silikony, ředidla, různé lepidla, či chemické kotvy, nebo montážní pěny. Na výběr máte vždy z mnoha různých objemů interiérové barvy a nechybí ani natěračské a malířské náčiní. Najdete u mě také různé čističe na všechny typy povrchů a nechybí ani čistící chemikálie. Technický Líh, benzín, toluen a další různá rozpouštědla.

Široký sortiment

Od každého drogistického zboží něco.

Snažím se vyhovět všem požadavkům a přáním zákazníků, proto si u mě každý přijde na své. Pokud hledaný produkt drogistického zboží nemám ani v podobě adekvátní náhrady, ráda Vám ho seženu a objednám. 

Stěny nejsou jediný podklad pro barvu, proto u mě najdete také barvy na vlasy. S tím je spojená i péče o vlasy. Pomohu Vám nejen s výběrem vhodné barvy ale doporučím i různé laky, tužidla, kondicionéry a šampony.

Péče o vlasy je jen začátek. Naleznete u mě zubní hygienu, péči o pleť a pokožku, kosmetiku, kosmetické pomůcky, nůžky, pinzety, manikúru, pedikúru, štětečky, gumičky, sponky, skřipce, zrcátka, lupy, dioptrické brýle, intimní hygienu a další hygienické produkty. Holící potřeby, mycí prostředky a potřeby. Hubiče hmyzu. A mnoho dalšího.

Ženy, muži i děti

V E-drogerii se dokážeme postarat o potřeby celého těla každého z Vás.

Každé tělo a pokožka si žádá něco jiného. Dokáži poradit s vhodnými produkty právě pro Vás. Ženy jistě ocení jak značkovou kosmetiku od řasenek, přes makeup až po laky na nehty, tak i kvalitní hydratační a revitalizační pleťové krémy.

Nejen ženy chtějí vypadat dobře. Muži si také přijdou na své. Naleznou zde holící potřeby, balzámy, pleťová séra, ochranné a hydratační krémy, vody po holení, parfémy, deodoranty a další zboží.

Co je pro dospělé není mnohdy vhodné pro děti. Proto ráda pomohu a poradím s výběrem vhodných produktů pro citlivou dětskou pokožku. Samozřejmě zde naleznete potřebné produkty i pro ty nejmenší.

Chystáte se cestovat? V létě si můžete vybrat z mnoha různých opalovacích krémů, olejů a poopalovacích přípravků. Balzámů a mlék pro hydrataci a zklidnění pokožky. V zimě se budou hodit Švýcarské ochranné krémy a balzámy na rty.