Majitelka Eva Matulová
Majitelka Eva Matulová

E-drogerie Židlochovice

Jmenuji se Eva Matulová a jsem současnou majitelkou drogerie, se stoletou tradicí, v Židlochovicích na náměstí.

Podnik jsem převzala od předchozí majitelky Hany Krupičkové v roce 2016 po 20ti letech působení v prodejně jako vedoucí.

Při převzetí jsem změnila název drogerie na E-drogerie, přesto jsem se rozhodla ponechat na štítu prodejny jméno s logem původního majitele ( Kremerova drogerie ) s úcty k tradici a s ohledem na prodejní politiku. Již více než 100 let provozujeme pultový prodej s individuálním přístupem k zákazníkům.

Historie podniku začíná již v roce 1920

Kdy pan Kremer otevřel v Židlochovicích prodejnu s drogistickým zbožím. Prodejna se roku 1929, po dokončení budovy č.p. 147 přestěhovala do tohoto objektu vlastněného rodinou Kremerů, kde se nachází až do současnosti.

Podnik byl za minulého režimu od rodiny Kremerů znárodněn a provozován DG Jihlava, n.p. až do restituce, kdy byl rodině Kremerů navrácen. Tehdejší majitel RNDr. Miloš Kremer přenechal podnik, roku 1991, paní Haně Krupičkové. Ta jej vlastnila do roku 2016, kdy odešla do penze.

Čím jsme výjimeční a proč jít právě k nám

V dnešní době již pultový prodej není populární. Nahradily ho supermarkety s obrovskou škálou různých produktů k výběru. U mě něco takového nenajdete. Není to ani potřeba. Já jsem již pro Vás z toho velkého, nepřehledného množství, vybrala několik nejvhodnějších produktů. Díky mému vzdělání a zkušenostem pro Vás vybírám jen ty nejkvalitnější a cenově nejvýhodnější produkty, které jsou ozkoušené profesionály. Protože nabízené produkty znám, jsem schopná vám poradit a vše vysvětlit.